Welkom bij Vitastic. Een nieuwe weg naar vitaliteit.

LunchOntbijt

Recept: BLUEBERRY PANCAKE FESTIVAL

Recept: BLUEBERRY PANCAKE FESTIVAL

Wie wil nou niet én lekker ontbijten én ook nog iets lekkers voor het oog hebben? Boekweitpannekoekjes met een heerlijke zoete dressing van bosbessen. Ik hoop dat jullie net zo genieten als ik op de ochtend… Om daarna ook nog eens energie voor tien te hebben! een echt pancake festival! Door Arend Burgers

Recept: BLUEBERRY PANCAKE FESTIVAL

INGREDIËNTEN (8 pannenkoeken)

300 GRAM BOEKWEITMEEL
500 ML SOYAMELK OF AMANDELMELK
50 GR ROZIJNEN
50 GR POMPOENPITTEN
50 GR SESAMZAADJES
500 GR BOSBESSEN (DIEPVRIES)
KOKOSOLIE

BEREIDINGSTIJD
30 MINUTEN

BEREIDING

Voeg de melk en de boekweitmeel in een blender. Meng het tot een glad beslag. Voeg vervolgens de pitjes, zaden en rozijnen toe. Verwarm in de tussentijd ook de kokosolie in een koekenpan. Bak hierin de pannenkoek in ongeveer 5 minuten goudbruin. Strooi een handje sesamzaadjes aan bovenkant van de pannenkoek.
Verhit het fruit in een tweede pannetje op laag vuur en laat het rustig ontdooien. Zodra het fruit ontdooid pureer of blender het fruit tot een egale saus.
Serveer vervolgens de pannenkoeken met het fruitsaus. Enjoy!

Variatietip!
In plaats van bosbessensaus kan je het fruit ook op de pannenkoek strooien wanneer één kant klaar is. Het fruit heeft circa 3 minuten nodig om op temperatuur te komen.
Je kunt het beslag nog iets zoeter maken door bijvoorbeeld extra rozijnen of een banaan mee te blenderen in het beslag.

Vitastic
Door Arend Burgers
Keep The Sparkle Alive

handtekening Arend

3106 Views

Comments (0)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

HOE GOED ZORG JIJ VOOR JEZELF? Deel 2

Hoe goed zorg jij voor jezelf? Deel 2 van de serie blogs over ‘destructief gedrag’ en oplossingen bij v...

KOKOSFRAMBOZEN PAP

Kokos en framboos, jammie. Ik houd van beide ingrediënten. Nu het zomer begint te worden heb ik steeds vak...

Vitastic | Hoe een bietenburger een 'bagel met zalm werd' | Blog | Recept | Power snack | Lunch | Diner

Recept: Hoe een bietenburger een ‘bagel met zalm’ werd – deel 2

Recept: Hoe een bietenburger een ‘bagel met zalm’ werd – deel 2

Vitastic Hollandse Oranje Stamppot

Recept: Hollandse oranje stamppot

De dagen worden steeds korter, de wintertijd is ingegaan en buiten gaan de temperaturen langzaam maar zeker...

Vitastic oelala banana brood

Recept: Oelala Banana Brood

Een recept voor een heerlijk bananen brood. Door Arend Burgers.